Diyetisyen Fatma Yıldız Hacışabanoğlu Kimdir?

Giresun'da hizmet veren Diyetisyen ve Yaşam Koçu Fatma Yıldız Hacışabanoğlu Hakkında Bilgiler ;

Başkent Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik bölümünden başarıyla mezun olan Diyetisyen ve Yaşam Koçu Fatma Yıldız Hacışabanoğlu;

Başkent Üniversitesi Ankara Hastanesinde klinik diyetisliği deneyimi edinmiş ve ardından Zekai Tahir Burak Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesinde kadın ve yeni doğan üzerinde deneyim kazanmıştır. Ardından Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesinin Beslenme ve Diyet Polikliniğinde diyet eğitimleri düzenlemiştir.

Ankara TUSAŞ Türk Havacılık ve Uzay sanayii kurumunda toplu beslenme ve işçi beslenmesi üzerinde deneyim kazanmıştır. Daha sonra Ankara TDV Hastanesinin mutfağında yönetici diyetisyen olarak görev yapmıştır. 2013 yılında Ankarada bir akademide aldığı başarılar sonucunda Temel Kuantum Yaşam Koçluğu sertifikası almaya hak kazanmıştır. Bu sertifikanın yanında EFT(Emotional Freedom Techniques) sertifikası da bulunmaktadır. Daha sonra kendi diyet merkezini açarak danışanlarıyla birebir görüşme yaparak diyet eğitimleri vermeye başlamıştır.

Giresun'da hizmet veren Diyetisyen Fatma Yıldız Hacışabanoğlu , diyabet ve diğer hastalıklarda beslenme, gebe ve emzikli beslenmesi, çocuklarda beslenme, kurumsal beslenme, sporcu beslenmesi ve yaşlı beslenmesi alanlarındada danışmanlık hizmeti vermektedir.