Online Diyet Hizmeti Nedir ?

Zaman sıkıntısı yaşayan insanlar için, online diyet programlarımız ile hem sağlığınıza kavuşmanız da hem istediğiniz kiloya ulaşmanızda size çok pratik bir yol sunuyoruz.

Diyetisyen ve Yaşam Koçu Fatma Yıldız Hacışabanoğlu'nun sunduğu online diyet hizmetinin detaylı bilgilere bu sayfadan ulaşabilirsiniz;

Yoğun hayat temposundan diyetisyene gitmeye fırsat bulamayanlar, yaşadığı yerde diyetisyen olmayanlar için online diyet sistemiyle ideal kilonuza kavuşmanızda size destek oluyoruz.Artık katı diyet programları uygulamak yok, yasaklarla dolu bir listeye bağlı kalmakta yok.Evinizden çıkmadan internet üzerinden yüzyüze görüşme şeklinde yapacağımız seanslarla birlikte karşılıklı konuşarak size özel hazırlanacak ve keyifle uygulayacağınız diyet programınızı hazırlayacağız.Bunun devamında ise her hafta düzenli kontrolleriniz olacak böylece işi sıkı bir şekilde götürmüş olacağız.Kontrolleriniz isterseniz telefonla görüşme-whatsap şeklinde olabilir veya yine görüntülü konuşma şeklinde de olabilir bu tamamen sizin isteğinize göre düzenlenecektir.
Online diyete başvurmak için yapmanız gereken bizi 0454 202 00 88 nolu telefondan arayarak randevu almak.

Online Diyet Hakkında
Diyetisyene gitmeye firsat bulamayanlar veya yasadığı yerde diyetisyen olmayanlar için diyetisyenin ofisine gitmek yerine takipli online diyet sistemiyle ideal kilonuza inmeniz için size özel diyet programını internet aracılığı ile sunan diyet hizmetimiz sizlere kolaylık sunmak amacı ile hizmete girmiştir.

Online Diyet Sistemimiz ile websayfamız üzerinden görüntülü olarak gerçekleştirdiğiniz görüşmeler ile diyetisyenin ofisine gitmiş gibi yüzyüze görüşme imkanı bulacaksınız. Görüşme esnasında diyet programınız size özel olarak hazırlanırken istediğiniz değişiklikleri ve müdahaleleri yaparak hayat tarzınıza özel diyetinizi diyetisyen kontrolünde canlı olarak elde ediyorsunuz.


Online Diyet mantığı yüzyüze görüşme ile birebir aynıdır. Haftalık olarak belirlenen saat ve günlerde ki randevularınız ile diyete uyumunuz ve kilo durumunuz kontrol edilir. Alınan hizmet ile bir ay içerisinde ilk görüşmenizde diyetinizin yazılmasından sonra yaklaşık birer hafta ara ile kontrol görüşmeleriniz yine websitemiz üzerinden canlı ve görüntülü olarak yapılır.